O nas

O nas

"Komputery to nasza tradycja"

O firmie


Działamy w Bartoszycach, jako firma KOMP-ELEKTRONIK, od grudnia 1991 roku, oferując nasze towary i usługi klientom z Bartoszyc i okolic. Docierają do nas klienci z odległych miejscowości leżących w całym powiecie bartoszyckim, często również z powiatów sąsiednich, szczególnie kętrzyńskiego i lidzbarskiego. Cieszymy się ugruntowanym zaufaniem klientów, jakim obdarza się firmy realizujące wieloletni, stabilny rozwój.

Nasz sklep mieści się w lokalu przy ul. Kopernika 8b.


Teraźniejszość


Prowadzimy rozległą działalność poczynając od sprzedaży komputerów i akcesoriów do nich, poprzez oprogramowanie, drobny sprzęt elektroniczny i części elektroniczne, instrumenty i akcesoria muzyczne, usługi serwisu sprzętu komputerowego, obsługi informatycznej firm, kończąc na usługach małej poligrafii i faksowania.

W zakresie każdej grupy asortymentowej nasi klienci mogą uzyskać w lokalu firmy KOMP-ELEKTRONIK wiele przydatnych informacji od pracowników chętnie dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze towary i usługi były najwyższej jakości i posiadały cenę akceptowalną dla naszych klientów.
Staramy się, aby mogli Państwo korzystać z jak najbardziej fachowej obsługi w przyjaznej i miłej atmosferze. 

Odwiedzając nasz lokal lub kontaktując się z nami w dowolny inny sposób nasi klienci mogą oczekiwać od nas:

• znacznej ilości towarów dostępnych od ręki w lokalu firmy
• wielkiej ilości towarów dostępnych na zamówienie, w krótkim terminie
• porady, gdy wybór właściwego artykułu sprawia trudność
• obsługi serwisowej w miarę możliwości w szerokim zakresie
• uczciwości, solidności, kompetencji i życzliwości 

Trochę historii
 

>>> Naszą działalność rozpoczęliśmy od hurtowej sprzedaży osprzętu RTV, antenowego oraz podzespołów elektronicznych w kilkudziesięciu sklepach na obszarze dawnych województw: olsztyńskiego, elbląskiego i suwalskiego. Niemal równocześnie uruchomiliśmy sprzedaż detaliczną w małym pomieszczeniu na I piętrze Domu Usług przy ulicy Kętrzyńskiej.
>>> W roku 1993 zrealizowaliśmy pierwsze sprzedaże profesjonalnych komputerów uruchamiając jednocześnie usługi serwisu tego sprzętu.
>>> Następnie poszerzyliśmy ofertę firmy o usługi kserograficzne. Dbając stale o wysoką jakość wykonywanych kopii zyskaliśmy uznanie i wierność wielu klientów. Poszerzaliśmy zakres tej usługi wprowadzając kolejno możliwość drukowania z nośników elektronicznych, drukowanie w kolorze oraz bindowanie, laminowanie i oprawianie prac dyplomowych.
>>> W drugiej połowie lat 90-tych, z racji zmian zachodzących w zakresie popytu, przesunęliśmy zakres działalności w kierunku informatyki, rozwijając montaż komputerów pod znakiem KOMP-ELEKTRONIK, oraz poszerzając zakres usług o dostawę komputerów oraz usługi wykonywane w domu klienta. Komputery spod znaku KOMP-ELEKTRONIK cieszyły się i cieszą niezmiennie dobrą opinią, ponieważ były zawsze montowane z podzespołów dobrych firm, a całe zestawy komputerowe zestawiane były z dbałością o jakość każdego elementu.
>>> Wśród pozycji naszego asortymentu prawie od początku można było znaleźć artykuły z branży muzycznej. Były to głównie struny gitarowe, pałki do perkusji i mikrofony. Pod koniec 2005 roku asortyment ten został znacznie poszerzony, tak, że dziś możemy już mówić o nieźle zaopatrzonym stoisku muzycznym.
 
>>> W lutym 2016 r. przenieśliśmy sklep do lokalu przy ulicy Kopernika 8b. Dzięki tej zmianie nie trzeba się już do nas wdrapywać na piętro!


Przyszłość

BĘDZIEMY NADAL PRACOWAĆ NA DOBRE IMIĘ FIRMY
I SATYSFAKCJĘ NASZYCH KLIENTÓW

Wygenerowano w sekund: 0.02
550,982 unikalne wizyty